Podpořte nás

Podpořte naše protikorupční aktivity
Vážení příznivci, těší nás Váš zájem o naše aktivity a děkujeme, že se zajímáte jak, podpořit naši práci.

Právě díky přístupu lidí jako jste Vy se můžeme věnovat naší práci a být nezávislí na dotacích a grantech.
Bez příspěvku lidí, kterým boj s korupcí není lhostejný, je těžké tuto činnost dlouhodobě financovat a rychle řešit závažné případy korupce.

Budeme rádi pokud zřídíte trvalý příkaz nebo přispějte jednorázovou částkou na účet 2500550665/2010.
Vaše podpora je pro nás mimořádně důležitá.
Za každý dar Vám mnohokrát děkujeme.
Mgr. Daniela Fialová
ředitelka organizace
Jméno *   Příjmení *
 
 
E-mail *   Telefon
 
 
Potvrzení daru *   Typ *
 
 
Hodnotu daru si můžete odečíst ze základu daně. To je užitečné jak pro OSVČ, tak pro zaměstnance. Pro vystavení potřebujeme Vaši adresu trvalého bydliště.
 
Výše daru *  
100 Kč   200 Kč   300 Kč   500 Kč   1000 Kč    
 
 
 
 
Váš vzkaz pro nás
Kontrolní řetězec
Fyzické osoby

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období (kalendářní rok) přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze za období leden-prosinec 2014 odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.

 

Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání.

 

Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně jednou ročně, nejpozději do poloviny února a to za celý předchozí rok. Snížení daňového základu se následně projeví v rámci daňového vyrovnání ve vyšší březnové výplatě.

 

Právnické osoby
(podle § 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu)
Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu bezúplatných plnění, pokud hodnota bezúplatného plnění činí alespoň 2000 Kč za kalendářní rok. V úhrnu lze za období leden-prosinec 2014 odečíst nejvýše 10 % z již sníženého základu daně.
Odesláním formuláře uděluji souhlas ke zpracování mých osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., za účelem zařazení do databáze přispěvatelů webu Náš Liberec a zasílání informací o jeho využití. Osobní údaje nebudou poskytnuty jiným osobám.
Rychlý kontakt